Gică Popescu, impresionat de doi români după victoria cu Kosovo: „Cei mai buni, extraordinari”

Gică Popescu, impresionat de doi români după victoria cu Kosovo: „Cei mai buni, extraordinari”

Kosovo - România 0-3. Gică Popescu, fostul mare internațional, i-a lăudat pe Dennis Man și Valentin Mihăilă, după victoria naționalei la debutul în Liga Națiunilor. Man a marcat primul gol și a scos penalty-ul din care Răzvan Marin a făcut 2-0. Iar Mihăilă a fost aproape de două ori de gol, de fiecare dată a dat în bară. +1 FOTO Gică Popescu: „Man și Mihăilă, cei mai buni” „Evoluția din această seară a fost la nivelul jocului de la turneul final. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor