Scene revoltătoare la finalul meciului Kosovo - România! Radu Drăgușin a luat atitudine

Scene revoltătoare la finalul meciului Kosovo - România! Radu Drăgușin a luat atitudine

România s-a impus în Kosovo, scor 3-0, la debutul în grupa de Liga Națiunilor. Comportamentul fanilor kosovari a fost unul reprobabil, apogeul fiind atins după fluierul final. Galeria din Kosovo a fluierat imnul „Deșteaptă-te, române!”, a afișat o scenografie agresivă, iar la final a aruncat cu obiecte în fotbaliștii români. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor