Geraldo Alves, după FCSB - Rapid: „El e cel mai bun din România!” + „Șumudică nu a jucat cum ați vorbit voi”

Geraldo Alves, după FCSB - Rapid: „El e cel mai bun din România!” + „Șumudică nu a jucat cum ați vorbit voi”

Geraldo Alves (43 de ani), fost stoper la FCSB, acum antrenor la Rapid U15, a analizat, azi, la GSP Live derby-ul dintre FCSB și Rapid, încheiat 0-0. „A fost un meci foarte bun. Nu a părut un joc de Liga 1 – multe lucruri de văzut, intensitate foarte mare, emoție până la final. O partidă care te-a ținut atent până la final. Poate că FCSB a fost mai ofensivă, și asta te poate face să spui că e posibil să fi meritat mai mult. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor