Fostul lider al Rapidului e categoric: „Ăsta e nivelul. Punctul e enorm” » Critică strategia din vară și vede o problemă în transferul lui Drăguș

Fostul lider al Rapidului e categoric: „Ăsta e nivelul. Punctul e enorm” » Critică strategia din vară și vede o problemă în transferul lui Drăguș

Nicolae Stanciu, fost căpitan al Rapidului, a comentat egalul obținut în derby-ul cu FCSB, 0-0. Acesta a declarat că e un rezultat bun pentru giuleșteni, dar spune că echipa e obligată să prindă un loc de cupe europene. Campion cu Rapid, Nicolae Stanciu este de părere că echipa alb-vișinie e pe un drum bun, însă spune că trebuie să arate mai multe în joc, având în vedere investițiile. Și este de părere că dacă echipa nu ajunge în cupele europene va fi un eșec. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor