Fotbaliștii Rapidului s-au pus de acord: „Nu ne-a ieșit nimic!”

Fotbaliștii Rapidului s-au pus de acord: „Nu ne-a ieșit nimic!”

Sepsi și Rapid au remizat, scor 0-0, în runda cu numărul 16 din Superligă. Fotbaliștii giuleșteni au recunoscut că nu a fost cea mai bună prestație din acest sezon.  Mijlocașul Alexandru Albu a fost cel mai aspru cu prestația Rapidului de la Sf. Gheorghe.  Alexandru Albu, după Sepsi - Rapid: „Nu ne-a ieșit nimic” „Era important pentru noi să luăm cele 3 puncte. Din păcate, în seara asta ne mulțumim cu un punct. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor