Două faze controversate în Sepsi - Rapid » Giuleștenii au cerut penalty de două ori în 5 minute

Două faze controversate în Sepsi - Rapid » Giuleștenii au cerut penalty de două ori în 5 minute

Startul meciului Sepsi - Rapid a avut două momente controversate. Ambele petrecându-se în careul gazdelor. După 10 secunde, Alex Ioniță II a căzut în careu, după un duel cu Ninaj. Rapidistul a preluat o minge după o degajare greșită, l-a driblat pe fundașul advers și a căzut, acuzând o ciocnire la nivelul picioarelor. Arbitrul Ovidiu Hațegan a lăsat jocul să continue. FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor