Fotbal Feminin, România - Polonia 1-2 » Massimo Pedrazzini, resemnat după înfrângerea în fața polonezelor: „Polonia este o echipă foarte bună. Am avut o atitudine bună!”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor