Fotbal Feminin, România - Polonia 1-2 » Florentina Olar, după ratarea penalty-ului: „Mi-am asumat. A fost o execuție slabă!”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor