Fostul jucător de la FCSB sare în apărarea lui Becali: „Eu am apreciat asta mereu” » Ce spune despre meciul cu Rangers

Fostul jucător de la FCSB sare în apărarea lui Becali: „Eu am apreciat asta mereu” » Ce spune despre meciul cu Rangers

Ionuț Rada (42 de ani), fostul jucător de la FCSB, a vorbit pentru GSP despre înfrângerea echipei cu Rangers, scor 0-4, dar și despre patronul formației, Gigi Becali (66 de ani). FCSB a pierdut primul meci în Europa League, Rangers s-a impus în Scoția cu 4-0. Patronul echipei a criticat mai mulți jucători din cauza rezultatului final. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor