Ioan Ovidiu Sabău, uluit după Rangers - FCSB: „Atâtea lipsuri, atâtea carențe”

Ioan Ovidiu Sabău, uluit după Rangers - FCSB: „Atâtea lipsuri, atâtea carențe”

Ioan Ovidiu Sabău, antrenorul liderului Ligii 1 U Cluj, a fost critic cu jucătorii celor de la Glasgow Rangers, în ciuda faptului că aceștia au marcat de 4 ori în poarta campioanei României FCSB este singura echipă românească din acest sezon calificată într-o grupă a unei competiții europene. Parcursul roș-albaștrilor în precedentele două etape din grupele Europa League, 4-1 cu RFS și 1-0 cu PAOK Salonic, oferea mai multe speranțe pentru confruntarea de la Glasgow. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor