Fostul atacant de la FCSB a bătut palma cu noua echipă: „Asta m-a făcut să semnez”

Fostul atacant de la FCSB a bătut palma cu noua echipă: „Asta m-a făcut să semnez”

Juvhel Tsoumou, fostul atacant din Superliga, a semnat cu o nouă echipă. Va evolua pentru FC Hebar, ultima clasată din Bulgaria. Juhvel Tsoumou a jucat în România pentru Hermannstadt, Farul, Rapid și FCSB. A adunat în total 66 de meciuri în Superliga, timp în care a reușit 14 goluri. Atacantul congolez era liber de contract din vară, după despărțirea de Police Tero, din Thailanda. Acesta a oferit primele declarații, după ce a semnat cu noua echipă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor