„Șumudică are nas, a vrut să-i atenționeze!” » „Revoluția” de o zi de la Rapid, din alt unghi: „Ceva la ordinea zilei”

„Șumudică are nas, a vrut să-i atenționeze!” » „Revoluția” de o zi de la Rapid, din alt unghi: „Ceva la ordinea zilei”

„Telenovela” de o zi de la Rapid, construită în jurul unei posibile demisii a lui Marius Șumudică, pare să aibă parte de un deznodământ lipsit de dramatism. Tehnicianul ar urma să rămână în funcție, conform unui anunț de ultim moment făcut de către acționarul Victor Angelescu. Timp de 24 de ore, Marius Șumudică i-a ținut în joc de glezne pe șefii, fotbaliștii și suporterii Rapidului, după ce a anunțat că ia în calcul o despărțire prematură de Rapid. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor