Fostul antrenor de la Rapid, dur după derby: „Schimbările nu au adus nimic”

Fostul antrenor de la Rapid, dur după derby: „Schimbările nu au adus nimic”

Adrian Iencsi, fost antrenor secund la Rapid, în sezonul trecut, a analizat remiza dintre giuleșteni și FCSB, scor 0-0. Iencsi, care a fost și principal la Rapid, când echipa era în Liga 2, a criticat strategia celor de la FCSB. În repriza a doua, la roș-albaștri au intrat pe teren Daniel Popa și Alexandru Musi. Primul avea 4 meciuri la rând fără vreun minut bifat, al doilea jucase o jumătate de oră cu Rangers, joi. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor