Formațiile cu cei mai mulți jucători în echipa primei etape a Superligii » FCSB, Dinamo și Rapid, doar un singur jucător, în timp ce CFR Cluj nu are niciun jucător

Formațiile cu cei mai mulți jucători în echipa primei etape a Superligii » FCSB, Dinamo și Rapid, doar un singur jucător, în timp ce CFR Cluj nu are niciun jucător

Astăzi s-a stabilit primul 11 al primei etape din Superliga. FCSB, campioana României, a dat doar un singur jucător, în timp ce CFR Cluj, vicecampioana României, nu are niciun jucător în echipa etapei. Prima etapă a Superligii s-a încheiat ieri, odată cu meciurile Botoșani - Farul Constanța (1-1) și Csikszereda Miercurea Ciuc - Dinamo București (2-2). Adrian Mihalcea este antrenorul echipei primei etape din Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor