Mino Sota a semnat în Superliga! Anunțul oficial: „Am ajuns la un acord”

Mino Sota a semnat în Superliga! Anunțul oficial: „Am ajuns la un acord”

UTA Arad a anunțat prin intermediul rețelelor de socializare faptul că Mino Sota a semnat pe un an cu trupa lui Adrian Mihalcea. Noul fotbalist de la UTA Arad se va prezenta la antrenamentul de astăzi condus de Adrian Mihalcea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor