FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda » Cine sunt marii absenți

FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda » Cine sunt marii absenți

O mare parte din lotul celor de la FCSB a plecat vineri dimineață spre Olanda, unde campioana en-titre va efectua un cantonament în perioada 20 iunie - 4 iulie. Roș-albaștrii vor efectua stagiunea de pregătire la baza WWNA, din Wenum-Wiesel, unde vor disputa 2 meciuri amicale, contra echipelor locale Almere City (28 iunie, ora 14:00) și FC Utrecht (1 iulie, ora 14:00). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor