Luis Enrique, șir de laude după înfrângerea șoc de la Campionatul Mondial al Cluburilor: „Probabil cea mai bună echipă pe care am întâlnit-o”

Luis Enrique, șir de laude după înfrângerea șoc de la Campionatul Mondial al Cluburilor: „Probabil cea mai bună echipă pe care am întâlnit-o”

Luis Enrique, antrenorul celor de la PSG, a reacționat după ce echipa sa a pierdut surprinzător în fața celor de la Botafogo, scor 1-0, într-un meci din Grupa B de la Campionatul Mondial al Cluburilor. Tehnicianul spaniol al câștigătoarei Champions League a declarat că echipa sud-americană este „cea mai bună echipă” pe care parizienii au întâlnit-o în acest sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor