Dinamoviștii „se bat” pentru vina de la golul doi marcat de Oțelul: „E imposibil să înscrie de fiecare dată când ajung în careu!”

Dinamoviștii „se bat” pentru vina de la golul doi marcat de Oțelul: „E imposibil să înscrie de fiecare dată când ajung în careu!”

Atât Maxime Sivis (27 de ani), cât și Alexandru Musi (21 de ani) își asumă golul doi marcat de Oțelul, la prima înfrângere a sezonului pentru Dinamo, 1-2 la Galați. Musi consideră că e principalul vinovat pentru golul doi marcat de Oțelul. Extrema venită de la FCSB a pierdut mingea, iar gazdele au plecat pe contraatac. Kazu a finalizat cu un șut superb de la marginea careului, nefiind deranjat de fundașul dreapta Sivis. Francezul și-a reproșat și el golul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor