Fotbalistul remarcat de Panduru în Oțelul - Dinamo 2-1: „Mi-a plăcut, știe ceva fotbal”

Fotbalistul remarcat de Panduru în Oțelul - Dinamo 2-1: „Mi-a plăcut, știe ceva fotbal”

Oțelul Galați - Dinamo 2-1. Basarab Panduru (55 de ani), fostul internațional, a comentat deznodământul partidei din etapa 3. Acesta a avut cuvinte de laudă la adresa lui Kazu (25 de ani), fundașul stânga de la Oțelul. Acesta a marcat golul victoriei în minutul 62, din pasa lui Joao Paulo, cu o execuție perfect plasată. A fost prima reușită a brazilianului de la venirea în Superliga. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor