Dinamo a plecat în cantonamentul din Polonia: lotul deplasat + mesajul lui Zeljko Kopic

Dinamo a plecat în cantonamentul din Polonia: lotul deplasat + mesajul lui Zeljko Kopic

După aproape două săptămâni de pregătire pe plan intern, în țară, delegația celor de la Dinamo a plecat duminică dimineața, de pe Aeroportul Băneasa, cu destinația Polonia, unde va continua cantonamentul din această vară, dinaintea startului în noul sezon competițional. Din lotul lui Kopic, deplasat în Polonia, fac parte 26 de fotbaliști. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor