Dat afară din Superliga, antrenorul n-a mai rezistat și a izbucnit: „Hai să vă spun cum a stat treaba! De ce a plecat înainte de meciul cu FCSB?”

Dat afară din Superliga, antrenorul n-a mai rezistat și a izbucnit: „Hai să vă spun cum a stat treaba! De ce a plecat înainte de meciul cu FCSB?”

Emil Săndoi (59 de ani) nu mai este antrenorul lui Poli Iași. Tehnicianul a fost demis luni, locul său urmând să fie ocupat de Vasile Miriuță (56 de ani). Marți, într-o intervenție la GSP Live, Cornel Șfaițer, președintele clubului ieșean, a criticat rezultatele nesatisfăcătoare ale fostului antrenor, care a oferit un răspuns ferm câteva ore mai târziu. Săndoi a rupt tăcerea și a vorbit despre dificultățile întâmpinate la Poli Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor