Dan Nistor a avut polițe de plătit, după victoria cu Rapid: „Măcar le-am luat tricoul”

Dan Nistor a avut polițe de plătit, după victoria cu Rapid: „Măcar le-am luat tricoul”

Rapid - U Cluj 0-2. Dan Nistor, mijlocașul ardelenilor, a început pe bancă meciul, dar a intrat în minutul 63, în locul lui Ovidiu Bic. La finalul partidei, a făcut schimb de tricouri cu Kader Keita, mijlocașul central al giuleștenilor. Nistor a venit cu tricoul rapidistului la zona mixtă, la interviul de la finalul partidei. „Dacă cineva nu m-a vrut la Rapid, măcar să le iau tricoul. Eu le-am demonstrat oricum că sunt bun”, a spus Dan Nistor, în fața camerelor. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor