„Băi, ce proști am putut să fim!” » Alex Chipciu nu s-a cenzurat la flash-interviu: „De mic aveam ciudă pe Rapid”

„Băi, ce proști am putut să fim!” » Alex Chipciu nu s-a cenzurat la flash-interviu: „De mic aveam ciudă pe Rapid”

Rapid - U Cluj 0-2. Alexandru Chipciu, fundașul stânga de la echipa ardeleană, s-a declarat mulțumit de jocul prestat în Giulești și a recunoscut că încă regretă ce s-a întâmplat săptămâna trecută, când U a pierdut cu Dinamo, scor 2-4. Chipciu a vorbit și despre atmosfera din Giulești, despre care a spus că „mă face să plâng înainte de meci”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor