Cristi Pustai, confirmat la Gloria Bistrița! Vești despre stadion, dreptul de promovare și palmares

Cristi Pustai, confirmat la Gloria Bistrița! Vești despre stadion, dreptul de promovare și palmares

Eugen Cosma, directorul CS Gloria Bistrița, a confirmat în dialog cu GSP.ro că profesorul Cristi Pustai (57 de ani) va continua pe banca tehnică în eșalonul secund și dezvăluie că poartă deja discuții în vederea „privatizării” echipei de fotbal, pentru moment blocată în Liga 2 de forma de organizare. Bistrița va avea din nou echipă în Liga 2. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor