Vin banii după insolvență?! Acționar-surpriză la Dinamo: „Putem discuta”

Vin banii după insolvență?! Acționar-surpriză la Dinamo: „Putem discuta”

Dinamo se pregătește să închidă procedura de insolvență, declanșată la finalul lui iunie 2021. Luni, 23 iunie, judecătorul sindic ar urma să aprobe cererea dinamoviștilor, iar în urma acestei vești, acționariatul clubului s-ar putea extinde cu un nume-surpriză. Este vorba chiar despre Răzvan Zăvăleanu, reprezentantul administratorului judiciar. Zăvăleanu și firma RTZ & Partners s-au ocupat de cea mai mare problemă a dinamoviștilor din ultimii ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor