Concluziile lui Mircea Rednic după 2-2 cu Rapid: „Noi am avut ocazii, ei doar situații” + „Nu mă mai plâng, acum chiar am lot!”

Mircea Rednic (61 de ani), antrenorul celor de la UTA, a comentat remiza cu Rapid, scor 2-2.  Pe teren neutru, la Oradea, UTA a reușit să o țină în șah pe Rapid și a ajuns la 4 meciuri de campionat consecutive fără înfrângere. La final, Mircea Rednic s-a declarat mulțumit de felul în care a arătat echipa lui, mai ales că arădenilor le-au lipsit câteva nume importante. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor