„Prostesc!” » Bergodi a spus fără ezitări ce l-a deranjat în remiza cu UTA: „Nu-mi convine acest lucru”

„Prostesc!” » Bergodi a spus fără ezitări ce l-a deranjat în remiza cu UTA: „Nu-mi convine acest lucru”

Cristiano Bergodi, tehnicianul Rapidului, consideră că cele două goluri încasate de echipa sa în remiza cu UTA, 2-2, au fost luate „în mod prostesc”. Totuși, italianul sună mobilizarea și speră că un nou insucces în deplasare nu-i va demoraliza pe elevii săi.  „A fost un meci bun, dar e păcat când dai două goluri în deplasare și iei tot două. E un punct luat în deplasare, dar ar fi trebuit să câștigăm. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor