Clubul din Superligă a primit dispensă din partea Federației: „Am discutat cu Mihai Stoichiță. Trebuie să fim și noi înțeleși când e cazul”

Clubul din Superligă a primit dispensă din partea Federației: „Am discutat cu Mihai Stoichiță. Trebuie să fim și noi înțeleși când e cazul”

După șapte partide fără înfrângere în Superliga, care au propulsat-o până pe locul 10 înaintea primei etape din retur, UTA dă piept cu Oțelul Galați, pe teren propriu, de această dată la Sibiu. Deși meciul are loc într-o zi de luni, arădenii vor beneficia de un sprijin important de suporteri, deplasarea către Sibiu fiind organizată cu autocarele. Mircea Rednic, înainte de UTA - Oțelul ,,Este cel mai greu meci al nostru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor