Pique vorbește prima oară despre despărțirea de Shakira: „Ar fi trebuit să mă arunc de la etajul 6!”

Pique vorbește prima oară despre despărțirea de Shakira: „Ar fi trebuit să mă arunc de la etajul 6!”

Fostul fundaș al Barcelonei, Gerard Pique, s-a despărțit în urmă cu mai bine de un an de celebra cântăreață columbiană Shakira. Iar acum, într-un interviu acordat postului de radio RAC 1, a vorbit în premieră despre finalul poveștii lor de dragoste și despre „războiul” murdar care a urmat.  Ultimii doi ani au fost duri pentru Gerard Pique. Mai întâi s-a despărțit de Shakira, apoi s-a retras din fotbal. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor