Clubul din România, în prag de colaps! NU se prezintă la următorul meci: „Nu au mai vrut să dea bani”

Clubul din România, în prag de colaps! NU se prezintă la următorul meci: „Nu au mai vrut să dea bani”

Probleme mari pentru ACS Viitorul Târgu Jiu, ultimul loc din Liga 2! Clubul gorjean nu va face deplasarea pentru meciul cu CSC Șelimbăr. Duelul ar fi trebuit să se dispute sâmbătă, 5 octombrie, de la 11:00. Președintele clubului a oferit prima reacție despre neprogramarea echipei sale. Sponsorii echipei s-au retras și nu mai dau bani din cauza rezultatelor slabe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor