Ce-i îngrijorează în Superligă pe doi foști internaționali: „Nu au adus foarte multe”

Ce-i îngrijorează în Superligă pe doi foști internaționali: „Nu au adus foarte multe”

După Sepsi - CFR Cluj 2-1, Viorel Moldovan și Florin Răducioiu au dezvăluit ce-i îngrijorează în Superligă.  Cei doi foști internaționali au vorbit despre antrenorii străini din Superligă și consideră că este îngrijorător numărul mic de tehnicieni români.  Florin Răducioiu și Viorel Moldovan dezvăluie ce-i îngrijorează în Superligă  „Sunt foarte mulţi şi nu au adus foarte multe. Nu am nimic cu antrenorii străini, am fost şi noi străini la alte echipe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor