Replică la amenințarea lui Leo Grozavu: „Nu mi-e teamă că rămân fără antrenor”

Replică la amenințarea lui Leo Grozavu: „Nu mi-e teamă că rămân fără antrenor”

Cornel Șfaițer, președintele Politehnicii Iași, l-a contrazis pe antrenorul Leo Grozavu, susținând că în club sunt destui bani. Oficialul moldovean e convins că va continua colaborarea cu Leo. Poli Iași s-a întors cu un punct de la Craiova, din disputa cu Universitatea Craiova (2-2). Aplanând astfel o situație destul de tensionată, creată de antrenorul Leo Grozavu înaintea partidei, printr-un discurs destul de tăios. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor