Ce a remarcat Ovidiu Ioanițoaia, prezent pe „Ernst-Happel” la Austria - România: „Ne-au fluierat mai mult decât mă așteptam”

Ce a remarcat Ovidiu Ioanițoaia, prezent pe „Ernst-Happel” la Austria - România: „Ne-au fluierat mai mult decât mă așteptam”

Prezent pe stadionul „Ernst-Happel” pentru meciul dintre Austria și România, câștigat de gazde cu scorul de 2-1, directorul Gazetei Sporturilor, Ovidiu Ioanițoaia, a intrat în direct la emisiunea GSP Live Special pentru a împărtăși impresiile. Directorul Gazetei Sporturilor a comentat atitudinea suporterilor austrieci la adresa românilor. Aceștia i-au fluierat copios pe „tricolori” și au întrerupt inclusiv intonarea imnului României. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor