Când te arzi cu Shkendija, sufli și în Drita

Când te arzi cu Shkendija, sufli și în Drita

Miercuri seară, pe Arena Națională, dezastrul FCSB m-a dus cu gândul la poanta aia veche, cu culmea atletismului „să alergi de unul singur și să ieși pe locul doi". Fiindcă în triunghiularul ăsta cu "nimenii" de la d'Escaldes și Shkendija, FCSB era aproape să iasă chiar pe 3. Uite că devine penibil să-ți umfli mușchii înainte de războaiele cu hobiții ăștia de andorrani sau nord-macedoneni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor