„Avem de construit ceva!” » Jucătorul FCSB-ului care a ieșit în față după eșecul cu Austria: „Ne-am pierdut concentrarea și s-a văzut”

„Avem de construit ceva!” » Jucătorul FCSB-ului care a ieșit în față după eșecul cu Austria: „Ne-am pierdut concentrarea și s-a văzut”

Mihai Popescu (32 ani) a făcut echipă în centrul apărării echipei naționale a României la meciul cu Austria (2-1) și la finalul confruntării a tras concluziile după un nou pas greșit făcut în grupa preliminară pentru Campionatul Mondial de anul viitor România n-a reușit surpriza în Austria și-a plecat la București fără niciun punct din această deplasare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor