Au bătut palma pentru 4 milioane de euro » Dragomir l-a dat de gol pe Gigi Becali: „Cu el nu se negociază”

Au bătut palma pentru 4 milioane de euro » Dragomir l-a dat de gol pe Gigi Becali: „Cu el nu se negociază”

Dumitru Dragomir, fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, a dezvăluit recent ce afacere a făcut cu Gigi Becali, patronul FCSB. După ce în mai 2022 i-a plătit 2 milioane de euro pentru un teren, cei doi au încheiat recent o tranzacție pentru un teren în Voluntari. De data aceasta, suma a fost dublă, după cum susține Dumitru Dragomir. Gigi Becali și Dumitru Dragomir, afacere de 4 milioane de euro  „Am cumpărat acum o lună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor