Arena Națională s-a transformat complet la o zi după meciul lui Dinamo!

Arena Națională s-a transformat complet la o zi după meciul lui Dinamo!

Arena Națională din București a devenit kilometrul zero al medicinei din România, după ce 1.500 de medici ai Universității de Medicină și Farmacie „Carol Davila” au participat la festivitatea de absolvire. La mai puțin de 24 de ore de la fluierul final al meciului Dinamo - Hermannstadt 1-1, Arena Națională s-a transformat radical. Lojiile au fost ocupate de 20. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor