Adio fuziune?! CS Dinamo se delimitează printr-o postare curioasă de... Dinamo, iar vicepremierul UDMR exultă: „Respect!”

Adio fuziune?! CS Dinamo se delimitează printr-o postare curioasă de... Dinamo, iar vicepremierul UDMR exultă: „Respect!”

De nicăieri! CS Dinamo, clubul Ministerului de Interne, a reacționat pe pagina de Facebook în urma incidentelor care au avut loc luni seară, la partida dintre Csikszereda și Dinamo, din prima etapă a Superligii, terminată la egalitate, scor 2-2. Dinamoviștii au acuzat o slabă organizare a partidei, în contextul în care suporterii veniți de la București ar fi fost abuzați de forțele de ordine și nu ar fi fost lăsați să intre în stadion. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor