Moment straniu! Cu Nicolescu în studio, președintele lui Csikszereda a intrat în direct » A vorbit 30 de secunde și a închis brusc telefonul

Moment straniu! Cu Nicolescu în studio, președintele lui Csikszereda a intrat în direct » A vorbit 30 de secunde și a închis brusc telefonul

Dialog-fulger a doua zi după Csikszereda - Dinamo 2-2. Andrei Nicolescu, președintele „câinilor”, a debutat în noua postură, cea de invitat permanent la Prima Sport, iar președintele ciucanilor, Zoltan Szondi, a intrat în direct pentru a discuta pe marginea incidentelor care au avut loc luni seară, la Miercurea Ciuc. Dinamoviștii au făcut un scandal-monstru și au susținut faptul că gazdele au organizat partida în condiții extrem de proaste. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor