A plecat de la Rapid și acuză: „Staff-ului i s-a impus să nu mai joc. Așa a fost directiva”

A plecat de la Rapid și acuză: „Staff-ului i s-a impus să nu mai joc. Așa a fost directiva”

Dragoș Grigore (37 de ani) a plecat de la Rapid în această vară, după 3 ani în Giulești. Fundașul central care a semnat cu Buzău a dezvăluit ce probleme a întâmpinat în ultimul sezon în alb-vișiniu. Grigore a fost rezervă în stagiunea trecută la Rapid, a bifat doar 4 meciuri, unul în Cupă și 3 în Superliga. Fundașul central a acuzat conducerea clubului că i-a impus lui Cristiano Bergodi, antrenorul din sezonul trecut, să nu-l mai folosească. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor