Protagonist la penalty-ul din prelungiri, Adrian Șut a comentat faza controversată: „M-a călcat 100%!”

Protagonist la penalty-ul din prelungiri, Adrian Șut a comentat faza controversată: „M-a călcat 100%!”

Adrian Șut, mijlocașul celor de la FCSB, a comentat penalty-ul primit de echipa sa în prelungirile partidei cu Farul, care avea să le aducă victoria roș-albaștrilor împotriva Farului. În minutele de prelungire ale partidei dintre FCSB și Farul, contând pentru etapa a 5-a din Superligă, terminată cu victoria roș-albaștrilor, scor 3-2, bucureștenii au primit o lovitură de la 11 metri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor