5 detalii de la pregătirea lui Dinamo: cine s-a pregătit separat, cum s-a integrat Musi + A venit și jucătorul care vrea să plece

5 detalii de la pregătirea lui Dinamo: cine s-a pregătit separat, cum s-a integrat Musi + A venit și jucătorul care vrea să plece

Dinamo se află la Curtea de Argeș, acolo unde Zeljko Kopic a pregătit primul cantonament al verii. Înainte de a merge în Polonia, Dinamo s-a mutat la două ore de București, acolo unde Kopic și staff-ul lui organizează două antrenamente pe zi pentru a-i face pe jucători să fie gata înainte de noul sezon. „Sunt antrenamente intense, dar așa și trebuie în această perioadă, să ne încărcăm”, a spus Alexandru Roșca pentru GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor