Gigi Becali amenință cu un proces major: „E abuz în serviciu. Vom acționa în instanță!”

Gigi Becali amenință cu un proces major: „E abuz în serviciu. Vom acționa în instanță!”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a amenințat cu procesul Primăria Municipiului București, care a închiriat Arena Națională vara aceasta pentru concerte și festivaluri. În perioada 4-6 iulie, pe cel mai mare stadion al țării va avea loc festivalul Neversea Kapital. FCSB va juca în primul tur preliminar al Champions League în Ghencea, pe 9 iulie, cu Inter Club d'Escaldes. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor