Patriche: ”Ăsta e Dinamo. Am suferit enorm! Nu ne vedea nimeni în play-off”

Patriche: ”Ăsta e Dinamo. Am suferit enorm! Nu ne vedea nimeni în play-off”

Patriche: ”Ăsta e Dinamo. Am suferit enorm! Nu ne vedea nimeni în play-off”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport