Octavian Benga, mulțumit de punctul obținut cu Dinamo: „Toți bănățenii sunt anti Dinamo și le dedic acest punct”

Octavian Benga, mulțumit de punctul obținut cu Dinamo: „Toți bănățenii sunt anti Dinamo și le dedic acest punct”

Octavian Benga, mulțumit de punctul obținut cu Dinamo: „Toți bănățenii sunt anti Dinamo și le dedic acest punct”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport