I-a trecut ”glonțul pe la ureche”! Edi Iordănescu nu s-a mai abținut: ”Inacceptabil”

I-a trecut ”glonțul pe la ureche”! Edi Iordănescu nu s-a mai abținut: ”Inacceptabil”

I-a trecut ”glonțul pe la ureche”! Edi Iordănescu nu s-a mai abținut: ”Inacceptabil”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport