Ilie Dumitrescu a văzut penalty-ul ratat de Karlo Muhar cu Lugano și a reacționat: ”Eu am dat ceva goluri din 11 metri”

Ilie Dumitrescu a văzut penalty-ul ratat de Karlo Muhar cu Lugano și a reacționat: ”Eu am dat ceva goluri din 11 metri”

Ilie Dumitrescu a văzut penalty-ul ratat de Karlo Muhar cu Lugano și a reacționat: ”Eu am dat ceva goluri din 11 metri”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport