Edi Iordănescu, sincer după despărțirea de FCSB! Ce mesaj i-a transmis lui Mihai Stoica

Edi Iordănescu, sincer după despărțirea de FCSB! Ce mesaj i-a transmis lui Mihai Stoica

Edi Iordănescu s-a despărțit de FCSB, după ce patronul l-a criticat în multiple rânduri în ultima perioadă pentru jocul roș-albaștrilor.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport