Bogdan Stelea, vehement după ce FCSB a anunțat despărțirea de Edi Iordănescu: ”Îmi pare bine că a plecat!”

Bogdan Stelea, vehement după ce FCSB a anunțat despărțirea de Edi Iordănescu: ”Îmi pare bine că a plecat!”

Edi Iordănescu a decis să plece de la FCSB, după presiunile făcute de patronul formației, Gigi Becali.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport