Cum au reacționat fanii FCSB după ce clubul a anunțat oficial plecarea lui Edi Iordănescu: "O rușine!"

Cum au reacționat fanii FCSB după ce clubul a anunțat oficial plecarea lui Edi Iordănescu: "O rușine!"

Cum au reacționat fanii FCSB după ce clubul a anunțat oficial plecarea lui Edi Iordănescu: "O rușine!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport